Sauna owalna

Ich konstrukcja przypomina drewnianą przyczepę kempingową. Na pierwszy rzut oka wcale może nie wyglądać więc na miejsce do ogrodowego SPA, którym jest w rzeczywistości. Mała, owalna sauna ogrodowa z naszej oferty staje się jednak dzięki swojej formie nie tylko doskonałym miejscem do saunowania, lecz także naprawdę interesującą ozdobą ogrodu czy także glampingu. Korzystać może z niej jednocześnie nawet 6 lub 8 osób, co oznacza, że wbrew pozorom proponowana przez nas owalna sauna ogrodowa nie jest wcale taka mała, jak mogłoby się wydawać.

Budowa owalnych saun ogrodowych od Hau Kola

Dostępna w naszej regularnej ofercie owalna sauna ogrodowa dostępna jest wyłącznie w jednym rozmiarze, a jej wymiary wynoszą:
 
- długość: 400 cm,
- szerokość: 250 cm,
- wysokość: 220 cm.
 
Koszt takiej małej, owalnej sauny do ogrodu wynosi 26.013zł netto. Jej wartość znacząco podnosi przy tym nie tylko niebanalna forma, lecz przede wszystkim zastosowanie do jej produkcji wyselekcjonowanego drewna oraz grubość ścianek wynosząca 42 mm.

Standardowe wyposażenie owalnych saun do ogrodu lub na glamping

Mała sauna do ogrodu o owalnym kształcie dzięki nowoczesnemu wyposażeniu zapewni wiele lat użytkowania bez względu na porę roku. Jej wnętrze składa się z przebieralni o wielkości 200 cm x 220 cm, a także tej samej wielkości przestrzeni do saunowania, która wyposażona jest w:
 
- Harvia M3 SL z podkładem drewna od zewnątrz,
- drewniane ławki,
- termometr,
- wiaderko.
 
Samą konstrukcję tworzą drewniane drzwi z 1, 2 lub 3 okienkami, okno z okiennicą, podest przed wejściem, oświetlenie zewnętrzne, otwory wentylacyjne, komin wraz z daszkiem, a także gont bitumiczny stanowiący pokrycie dachu. Co istotne, w przypadku tego modelu zastosowana została zarówno nawiewna, jak i wywiewna wentylacja. Kolor gontu jest natomiast do wyboru, co pozwala lepiej dopasować wygląd konstrukcji do pozostałych obiektów znajdujących się na działce.
 
Jeśli szukasz więc idealnej przestrzeni do saunowania, tego typu konstrukcja idealnie sprawdzi się zarówno do prywatnego ogrodu, jak również na glamping.