Sauna owalna ogrodowa

Jej konstrukcja przypomina drewnianą przyczepę kempingową. Na pierwszy rzut oka może nie wyglądać na dodatek do ogrodowego SPA, jednak doskonale sprawdzi się w tej funkcji. Mała, owalna sauna ogrodowa z naszej oferty jest dzięki swojej formie nie tylko doskonałym miejscem do saunowania, lecz także naprawdę interesującą ozdobą ogrodu czy miejsca do glampingu. Może z niej korzystać jednocześnie nawet od 6 do 8 osób, co oznacza, że wbrew pozorom oferowana przez nas sauna ogrodowa owalna nie jest wcale taka mała, jak mogłoby się wstępnie wydawać.

Budowa owalnych saun ogrodowych od Hau Kola

Prezentowana w naszej regularnej ofercie owalna sauna ogrodowa dostępna jest wyłącznie w jednym rozmiarze, a jej wymiary wynoszą:
  • długość: 400 cm,
  • szerokość: 250 cm,
  • wysokość: 220 cm.
Koszt takiej owalnej sauny do ogrodu wynosi 26.013 zł netto. Jej wartość znacząco podnosi przy tym nie tylko niebanalna forma, lecz przede wszystkim zastosowanie w produkcji wyselekcjonowanego drewna oraz grubość ścianek wynosząca 42 mm.

Standardowe wyposażenie owalnych saun do ogrodu lub na glamping

Nowoczesne wyposażenie ogrodowej sauny owalnej to gwarancja wielu lat użytkowania bez względu na porę roku. Jej wnętrze składa się z przebieralni o wielkości 200 cm x 220 cm, a także przestrzeni do saunowania tej samej wielkości, która wyposażona jest w:
  • piec Harvia M3 SL z podkładem drewna od zewnątrz,
  • drewniane ławki,
  • termometr,
  • wiaderko.
Samą konstrukcję tworzą drewniane drzwi z 1, 2 lub 3 okienkami, okno z okiennicą, podest przed wejściem, oświetlenie zewnętrzne, otwory wentylacyjne, komin wraz z daszkiem, a także gont bitumiczny, czyli pokrycie dachu. Co istotne, w przypadku tego modelu zastosowana została zarówno nawiewna, jak i wywiewna wentylacja. Oferujemy wybór koloru gontu, co pozwala lepiej dopasować wygląd konstrukcji do pozostałych obiektów znajdujących się na działce. Jeśli szukasz idealnej przestrzeni do saunowania, tego typu atrakcja sprawdzi się zarówno w prywatnym ogrodzie, jak również na glampingu.