Balie ogrodowe

Pływanie w jeziorze bez wątpienia ma swój urok, także zimą. Nie zawsze jednak mamy dostęp do jeziora czy chociażby basenu i nie zawsze musimy mieć ochotę zanurzyć się w stosunkowo zimnej wodzie. Wtedy z pomocą przychodzą proponowane przez nas gorące beczki oraz drewniane balie ogrodowe do kąpieli. W ofercie posiadamy ponadto jacuzzi z piecem. Wysoka temperatura wody pozwoli nam się prawdziwie zrelaksować na świeżym powietrzu, bez względu na porę roku. Poza tym nasze drewniane jacuzzi ogrodowe z piecem czy też gorące beczki i balie do kąpieli będą doskonałym uzupełnieniem saun zewnętrznych. Świetnie sprawdzą się jednak nie tylko na prywatnych działkach, lecz także jako dodatkowa atrakcja dla gości ośrodków glampingowych.

Różnej wielkości drewniane balie ogrodowe i beczki do kąpieli w Hau Kola

Za pośrednictwem naszej firmy możesz zamówić dokładnie takie rozwiązanie, jakiego potrzebujesz, żeby wraz z najbliższymi cieszyć się gorącą wodą bądź zapewnić gościom swojego ośrodka optymalną ilość miejsca do kąpieli na świeżym powietrzu. Oferowane przez nas drewniane beczki, balie oraz jacuzzi ogrodowe z piecem dostępne są bowiem w aż trzech różnych średnicach:
 
- 160 cm,
- 180 cm,
- 200 cm.
 
Dzięki temu swobodnie odpoczywać może w nich od czterech do nawet dziesięciu osób jednocześnie! Możesz wybrać więc bardziej kameralne drewniane jacuzzi z piecem na swoje własne potrzeby bądź dla każdej jurty z osobna, jak również naprawdę dużą gorącą beczkę lub balię ogrodową do kąpieli, z której korzystać mogą goście z całego ośrodka.

Solidna konstrukcja naszych ogrodowych jacuzzi i balii do kąpieli

Bez względu na to, czy jest to gorąca beczka, ogrodowa balia do kąpieli lub drewniane jacuzzi z piecem, decydując się na rozwiązania z naszej oferty, otrzymujesz solidną konstrukcję, która posłuży Tobie bądź gościom Twojego ośrodka przez wiele długich lat. Wykonywane są one bowiem z olejowanego drewna świerkowego, którego trwałość na wolnym powietrzu szacuje się nawet na 70 lat! Obejmy wykonywane są natomiast ze stali nierdzewnej, co chroni całość przed korozją, zapewniając jednocześnie nienaganny wygląd naszej gorącej beczki, balii do kąpieli lub drewnianego jacuzzi ogrodowego z piecem. W wariancie z systemem napowietrzania drewniana konstrukcja uzupełniana jest o wysoce wytrzymały wkład polipropylenowy.

Wyposażenie gorących beczek, balii do kąpieli i jacuzzi ogrodowych w Hau Kola

Zamawiając gorącą beczkę, balię ogrodową do kąpieli lub drewniane jacuzzi z piecem bezpośrednio u nas, zyskujesz bogate wyposażenie dodatkowe. Każda zamawiana u nas konstrukcja wyposażona jest bowiem nie tylko w ławki i schodki, lecz także pokrywę zabezpieczającą wnętrze przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, która pozwala także utrzymywać osiągniętą wcześniej temperaturę wody, pokrywę na piec, a także wiosło do mieszania wody oraz praktyczną szufelkę do wyciągania popiołu. Poza tym producent oferowanych przez nas gorących beczek, balii do kąpieli oraz jacuzzi ogrodowych z piecem umożliwia także uzupełnienie całej konstrukcji o kolorowe oświetlenie LED czy chociażby, takie akcesoria, jak np. uchwyt na napoje. Dzięki temu relaks w gorącej wodzie na świeżym powietrzu możemy wznieść na jeszcze wyższy poziom!

Zamów balię lub jacuzzi w Hau Kola i ciesz się gorącymi kąpielami bez względu na porę roku!

Tak, jak już wcześniej pisaliśmy, oferowane przez nas rozwiązania to znakomity sposób na relaks na świeżym powietrzu. Odpowiednio wysoka temperatura wody sprawia jednak, że tą formą odpoczynku możemy cieszyć się nie tylko latem, lecz także przez cały rok – nawet w wyjątkowo mroźne zimy. Poza tym z powodzeniem można postawić je nie tylko na zewnątrz, lecz także wewnątrz stawianych przez nas jurt mongolskich. Jest to rozwiązanie pozwalające na radość z tego typu kąpieli nie zważając na pogodę. W Hau Kola drewnianą beczkę, balię lub jacuzzi ogrodowe zamówić można jednak nie tylko przy zamawianiu jurty mongolskiej, lecz także zupełnie osobno. Serdecznie zachęcamy więc do sprawdzenia szczegółów naszej oferty!