Z pewnością zastanawiasz się, jaka jest cena naszych całorocznych jurt mongolskich. Nie sposób jednak odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie, ponieważ koszty te zależą od wielu czynników. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszego intuicyjnego kalkulatora kosztów, który umożliwia Ci personalizację każdej jurty według Twoich indywidualnych preferencji.

Jak korzystać z naszego kalkulatora?

To zadanie bardzo proste. Wprowadź odpowiednie dane w poniższych rubrykach, a poznasz przybliżony koszt inwestycji. Jeśli zależy Ci na jeszcze dokładniejszym oszacowaniu ceny za jurtę mongolską całoroczną, skontaktuj się bezpośrednio z naszym zespołem. Jesteśmy dostępni telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy.
Zachęcamy do zapoznania się z najczęstszymi pytaniami i odpowiedziami FAQ

Kalkulator Kosztów

Wybierz wielkość Jurty *

Wybierz rodzaj płótna *

Wybierz rodzaj drzwi

Ocieplenie Jurty

Dodatkowe ocieplenie (dla jurt całorocznych)

Na ten moment wybór wełny konopnej nie jest możliwy z racji na sytuację na Ukrainie gdzie znajduje się fabryka wełny.

Przeźroczysta kopuła

Malowanie Jurty

Opcje Dodatkowe

Dodatkowe drzwi do jurty

Cena netto: 0

VAT: 23%

Cena brutto: 0

Estimator Result

Złóż wstępne zamówienie

Cena nie zawiera kosztów transportu i montażu. Zależy to od wybranych elementów i lokalizacji. Dokladna wycenę kosztów transportu i montażu przeslemy mailem

Wiadomość została pomyślnie wysłana.
W najbliższym czasie skontaktujemy się z Państwem.

Przed wysłaniem formularza należy podać rozmiar jurty oraz rodzaj płótna i wypełnić pola oznaczone *

Co zawiera nasz kalkulator?

Nasze narzędzie pozwalające na poznanie przybliżonych kosztów powstania jurty mongolskiej całorocznej zawiera wiele elementów personalizacji. W kalkulatorze możesz wybrać między innymi — wielkość jurty: możesz wybrać wymiary namiotu dopasowane do Twoich potrzeb:

  • rodzaj płótna: wybierz rodzaj płótna spośród naszych propozycji, które zapewniają trwałość i najwyższy poziom estetyki,
  • drzwi: określ, czy wolisz drewniane drzwi bez przeszkleń, czy może z pełnym przeszkleniem,
  • ocieplenie Twojego nowego namiotu bądź jego malowanie.
Wyżej wymienione parametry pozwolą nam wstępnie oszacować koszty powstania Twojej jurty mongolskiej. W razie pytań, czy wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji – pytaj, a my chętnie podpowiemy Ci w najważniejszych kwestiach, abyś mógł się cieszyć swoim idealnym namiotem całorocznym!