Sauny ogrodowe opalane drewnem

Także w naszym kraju saunowanie stało się popularnym sposobem na spędzanie wolnego czasu i relaks. Jeśli marzy Ci się więc mała, nowoczesna sauna zewnętrzna do ogrodu, lub chcesz taką postawić w swoim ośrodku wypoczynkowym, dostępne u nas rozwiązania z pewnością przypadną Ci do gustu – Tobie i odwiedzającym Twój ośrodek gościom, szczególnie jeśli prowadzisz glamping z ekskluzywnie urządzonymi jurtami mongolskimi. Taką małą, nowoczesną saunę ogrodową z piecem opalanym drewnem możesz postawić nawet przy każdej jurcie tak, by zapewnić swoim gościom jeszcze wyższy standard pobytu i jeszcze więcej prywatności. W końcu saunować powinno się nago i niektórzy mogliby czuć się mimo wszystko nieco skrępowani obecnością innych osób.

Hau Kola – mała sauna owalna czy może beczka?

Nasza oferta obejmuje dwa niezwykle ciekawe kształty. Możesz zamówić bowiem albo tzw. beczkę o kształcie walca, albo mały model owalny. To, na jaką się zdecydujesz, to oczywiście przede wszystkim kwestia gustu oraz tego, która forma lepiej będzie pasować do samego ogrodu bądź też jurty czy innych obiektów zlokalizowanych w Twoim ogrodzie lub na terenie prowadzonego przez Ciebie glampingu. Oba typy są opalane drewnem - wyposażone są bowiem w piec Harvia M3 lub M3 SL. Warto mieć jedynie na uwadze, że nowoczesna, zewnętrzna sauna ogrodowa typu beczka daje więcej możliwości w zakresie dopasowania jej do ilości dostępnego na nią miejsca czy też indywidualnych preferencji względem miejsca wewnątrz oraz obecności dodatkowych pomieszczeń, takich jak przebieralnia i zewnętrzny taras, na którym można ochłonąć po saunowaniu lub zaczekać na swoją kolej.

Sauny ogrodowe od Hau Kola - trwała konstrukcja z najlepszego drewna

Każda dostępna w naszej ofercie mała, zewnętrzna sauna ogrodowa z piecem na drewno to przede wszystkim nowoczesny design, który idealnie wpisuje się w charakter luksusowych glampingów, oraz wyjątkowo solidna konstrukcja. Zarówno doskonały wygląd, jak również trwałość zawdzięczają one przede wszystkim zastosowaniu odpowiednio zabezpieczonych, wysokogatunkowych desek. Twoja nowa, mała sauna ogrodowa opalana drewnem wykonana zostanie bowiem z gatunków odpornych na wysokie temperatury oraz wilgoć, które są przecież nieodłącznym elementem saunowania. Składając zamówienie możesz wybrać więc:
 
- świerk,
- cedr syberyjski,
- TMT (thermodrewno).
 
Naturalne drewno ma ponadczasowy, niezwykle elegancki charakter, który świetnie wpisuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne posesje. Idealnie zgrywa się również z charakterem luksusowych jurt mongolskich.

Gotowe do użytku sauny ogrodowe z dostawą na wskazany adres lub montowane na miejscu

W Hau Kola robimy wszystko, by oferowane przez nas zewnętrzne sauny ogrodowe z piecem opalanym drewnem zapewniały maksymalną przyjemność z saunowania, czy to we własnym ogrodzie czy na glampingu. Dlatego też ich montaż pozostawiamy po naszej stronie tak, by na pewno prezentowały się idealnie, spełniały swoją funkcję i przede wszystkim były w 100% bezpieczne dla użytkowników. W zależności od Twoich potrzeb możemy jednak dostarczyć Ci Twoją nową, małą saunę ogrodową z nowoczesnym piecem opalanym drewnem już wcześniej zmontowaną, a co za tym idzie, od razu gotową do użytku bądź możemy też przywieźć ją we wskazane miejsce w częściach i złożyć dopiero na miejscu. Druga opcja pozwala ustawić konstrukcję, jeśli z gotowym obiektem nie można wjechać do ogrodu lub między jurty. Dzięki temu uszkodzone nie zostaną chociażby kwiatowe rabaty.

Zamów zewnętrzną saunę ogrodową w Hau Kola!

Jeśli podoba Ci się idea małego, ogrodowego SPA i szukasz nowoczesnej sauny zewnętrznej z piecem opalanym drewnem do własnego ogrodu lub na glamping, nasza oferta jest dla Ciebie! Sprawdź więc parametry oraz możliwe wyposażenie dodatkowe oferowanych przez nas beczek oraz modeli owalnych i już wkrótce ciesz się możliwością saunowania o każdej porze dnia i roku.
 
W Hau Kola zewnętrzne sauny do ogrodu z piecem opalanym drewnem zamówić możesz zarówno osobno, jak również wraz z jurtą mongolską. Poza tym chętnie realizujemy także większe zamówienia wyposażając w tego typu konstrukcje całe glampingi.