Sauna beczka

Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim ciekawej formie. Sauna ogrodowa beczka znakomicie prezentuje się bowiem zarówno w przydomowych ogrodach, jak również na glempingach. Przykuwający już z daleka wzrok kształt to jednak nie jedyne zalety tego typu saun ogrodowych. Proponowane przez nas konstrukcje wyróżnia bowiem nowoczesne wyposażenie oraz możliwość dopasowania konstrukcji do indywidualnych potrzeb.

Hau Kola – nowoczesne sauny ogrodowe w kształcie beczki

Dostępne w naszej ofercie sauny ogrodowe beczki zapewniają nowoczesną i bardzo komfortową przestrzeń do saunowania. Ich średnica wynosi 220 cm. Jeśli chodzi natomiast o długość konstrukcji może ona wynosić od 2,5 m do nawet 6 m.
 
Przy długości 250 cm saunę beczkę tworzy wyłącznie przestrzeń do saunowania, a jej koszt wynosi 15.850zl netto. Przy większych długościach cena, a także liczba i wielkość pomieszczeń rozkładają się w następujący sposób:
 
300 cm = 250 cm (długość powierzchni do saunowania) + 50 cm (długość tarasu) - 17.050zl netto
400 cm = 250 cm (długość powierzchni do saunowania) + 100 cm (długość przebieralni) + 50 cm (długość tarasu) - 20.630zl netto
500 cm = 250 cm (długość powierzchni do saunowania) + 200 cm (długość przebieralni) + 50 cm (długość tarasu) - 23.023zl netto
600 cm = 300 cm (długość powierzchni do saunowania) + 250 cm (długość przebieralni) + 50 cm (długość tarasu) - 26.000zl netto

Wyposażenie saun ogrodowych w kształcie beczki

Nowoczesna sauna ogrodowa to oczywiście nie tylko nowoczesny wygląd, lecz także odpowiednie wyposażenie. Oferowane przez nas beczki standardowo wyposażone są w:
 
- drewniane drzwi zewnętrzne z 1, 2 lub 3 okienkami,
- okienka z okiennicami,
- otwory wentylacyjne,
- drewniane ławki,
- dwa zagłówki,
- kratkę podłogową,
- piec Harvia M3 z kamieniami,
- komin z daszkiem,
- żaroodporną płytę oraz blachę osłaniającą drewno,
- termometr,
- wiaderko.
 
W wersji z przebieralnią na wyposażeniu są dodatkowe drzwi ze szkła hartowanego. Kupując beczkę, do wyboru jest także kolor gontu na zadaszenie.
 
Za dopłatą istnieje możliwość wymiany pieca na model Harvia M3 SL z podkładem drewna od zewnątrz (+ 2290zl) oraz doposażenie wnętrza w radio z nagłośnieniem (+ 900zł).