Jurty mongolskie

Zanurz się w świecie wyjątkowych doświadczeń z naszymi luksusowymi namiotami całorocznymi! Mistrzowsko stworzone, aby łączyć komfort z bliskością natury przez cały rok. Już teraz poznaj harmonię z naturą w jednym z naszych unikalnych rozwiązań całorocznych. Wyróżniające się inspirowanym naturą kształtem, jurty mongolskie Hau Kola potrafią przywołać w nas poczucie idealnej harmonii i równowagi z naturą. Ich nietuzinkowa, okrągła forma sprawia z kolei, że są one odporne na porywiste wiatry, ulewy czy zalegający śnieg. Nasze namiotowe propozycje są ogrzewane za pomocą nowoczesnych, wydajnych pieców, dodatkowo oferowane przez nas jurty mongolskie zostały pokryte poszyciem z grubego płótna i zabezpieczone warstwą izolacji. Dzięki temu nasze jurty sprawdzają się jako całoroczne namioty mieszkalne. Z ekskluzywnym wyposażeniem stają się wręcz namiotami do glampingu, idealnym do relaksu czy prowadzenia różnorodnych warsztatów – na przykład z medytacji, jogi czy rozwoju osobistego.

Hau Kola – luksusowe całoroczne namioty mieszkalne i glampingowe

Tworzone przez nas ekskluzywne jurty mongolskie charakteryzują się oryginalnym designem i solidnym wykonaniem. Bez względu na sezon i panującą na zewnątrz aurę, nasze rozwiązania takie jak całoroczne namioty mieszkalne i glampingowe są znakomicie przygotowane na różnorodne warunki atmosferyczne. Przygotowując oferowane przez nas jurty mongolskie, dbamy, o komfort termiczny w ich wnętrzu – dlatego nasze propozycje mogą być ogrzewane piecem z termostatem. Także konstrukcja jurt i namiotów zapewnia naszym Klientom optymalną w temperaturę w ich środku – oferowane przez nas obiekty mają ramę wykonaną z litego drewna I gatunku, która dodatkowo została pokryta pięcioma warstwami ekologicznego lakieru. Z kolei z zewnątrz nasze jurty zostały zabezpieczone impregnowanym płótnem z certyfikatem niepalności M1 o gramaturze 460 g/m2 lub nawet 570 g/m2. Ostatnią formą zabezpieczenia naszych jurt mongolskich przed chłodem jest izolacja z wełny mineralnej bądź konopnej.

Ekskluzywne jurty do glampingu i mieszkania wyposażone dostosowane do Twoich preferencji

W Hau Kola doskonale wiemy, że indywidualność ma dla naszych Klientów ogromne znaczenie. Ogromnym atutem naszych luksusowych, ogrzewanych namiotów jest więc możliwość dowolnej ich modyfikacji pod kątem wyglądu, a także poszczególnych elementów wyposażenia. W Hau Kola masz bowiem wybór różnych kolorów płótna i drewna na konstrukcję. Płótno na jurtę można dodatkowo pomalować według jednego z sześciu projektów nawiązujących do tradycji mongolskich. Drzwi drewniane mogą by z przeszkleniem bądź bez niego, a ich kolor dopasowany do ramy czy płótna. Naszym Klientom dajemy także możliwość montażu dużych przeszkleń na całej wysokości ścian. Z kolei wnętrze namiotu całorocznego można uzupełnić o moduł łazienkowy czy kuchenny. Wszystko to, aby stworzyć dla Ciebie namiot idealnie dopasowany do Twoich wyobrażeń i potrzeb.

Jurty Hau Kola — Twój sposób na życie lub glamping blisko natury!

Nasze wyjątkowe propozycje wyróżniają się nie tylko inspiracją naturą, ale także oryginalnym designem, dopracowanym przez nas w najmniejszym calu. Luksusowe, ogrzewane namioty całoroczne Hau Kola stanowią niezwykle oryginalne mieszkanie, bądź alternatywę dla domu letniskowego. Nasze propozycje są także idealne dla branży turystycznej, gdzie glampingi z sezonu na sezon stają się coraz popularniejsze. Otwierana kopuła na środku zadaszenia naszych jurt mongolskich pozwala podziwiać niebo nawet w zimne noce. Jako dodatkowe wyposażenie do naszych namiotów, możemy Ci zaoferować balie oraz beczki kąpielowe czy drewniane sauny, doskonałe dla luksusowych glampingów i prywatnych działek. Luksusowe namioty glampingowe Hau Kola to najlepszy wybór, jeśli szukasz sprawdzonego producenta ekskluzywnych, ogrzewanych jurt mongolskich z opcją modułu łazienkowo-kuchennego i nie tylko! Odkryj harmonię z naturą w jednym z naszych unikalnych namiotów całorocznych. Skontaktuj się z nami, a wspólnie z pewnością uda nam się dopasować do Ciebie właściwe rozwiązania!

Aby zamówić jurtę skorzystaj z naszego kalkulatora