Jurty mongolskie

Wyróżnia je inspirowany naturą kształt, przywołujący w nas poczucie harmonii i równowagi. Poza tym ich okrągła forma sprawia, że jurty mongolskie są odporne na porywiste wiatry i nawet największe ulewy. Zalegający na ich dachu śnieg również nie stanowi dzięki takiej konstrukcji problemu. Ogrzewane za pomocą nowoczesnych pieców, pokryte poszyciem z grubego płótna i zabezpieczone dodatkową warstwą izolacji sprawdzają się więc znakomicie jako całoroczne namioty mieszkalne. Ekskluzywne wyposażenie może zmienić je także w luksusowe namioty do glampingu – idealne zarówno do odpoczynku na łonie natury, jak również do przeprowadzania w nich różnego rodzaju warsztatów, np. z medytacji, jogi lub rozwoju osobistego.

Hau Kola – luksusowe całoroczne namioty mieszkalne i glampingowe

Ekskluzywne jurty mongolskie, które tworzymy dla naszych Klientów cechują się nie tylko oryginalnym wyglądem dopracowanym w najmniejszym calu, lecz także solidnym wykonaniem. Namiot mieszkalny całoroczny, także ten postawiony z myślą o luksusowym glampingu bez względu na porę roku, musi być bowiem ze względu na warunki atmosferyczne w naszym klimacie odpowiednio przygotowany pod każdym kątem. Dlatego też każdy nasz, czy to mieszkalny czy glampingowy, namiot całoroczny może być ogrzewany piecem z termostatem. Poza tym ramę naszych ekskluzywnych jurt na glampingi oraz do prywatnego użytku zawsze wykonujemy z litego drewna I gatunku, pokrytego aż pięcioma warstwami ekologicznego lakieru. Z zewnątrz zabezpiecza je dodatkowo impregnowane płótno z certyfikatem niepalności M1 o gramaturze 460 g/m2 lub nawet 570 g/m2. Kolejne zabezpieczenie przed chłodem stanowić może izolacja z wełny mineralnej lub konopnej.

Ekskluzywne jurty do glampingu i mieszkania wyposażone tak, jak chcesz!

Niewątpliwym atutem naszych luksusowych, ogrzewanych namiotów całorocznych, mieszkalnych i glampingowych jest fakt, że dowolnie możemy je dla Ciebie modyfikować, zarówno pod kątem wyglądu, jak i wyposażenia. W Hau Kola do wyboru masz różne kolory płótna oraz drewna na konstrukcję wewnętrzną. Płótno możemy dodatkowo pomalować według jednego z sześciu proponowanych przez nas projektów nawiązujących do tradycji mongolskich. Poza tym możesz wybrać drewniane drzwi z lub bez przeszklenia, których kolor także możesz dopasować czy to do koloru ramy czy też samego płótna. Co więcej, jeśli chcesz, w Twojej ekskluzywnej jurcie możemy zamontować również duże przeszklenia na całą wysokość ścian. Luksusowe wnętrze ogrzewanego namiotu całorocznego – mieszkalnego lub glampingowego - uzupełnić może także moduł łazienkowo-kuchenny. Bez problemu stworzymy więc dla Ciebie ekskluzywne jurty dopasowane do Twojej własnej koncepcji czy planu na biznes glampingowy.

Jurty Hau Kola to Twój sposób na życie lub glamping blisko natury!

Luksusowy, ogrzewany piecem namiot całoroczny postawiony przez naszą firmę to oryginalny obiekt mieszkalny oraz sposób na ekskluzywny glamping. Dzięki naszym jurtom Ty i Twoja rodzina bądź goście Twojego luksusowego ośrodka glampingowego nie musicie rezygnować z wygody, chcąc żyć lub odpoczywać na łonie natury. Jeśli dodatkowo zdecydujecie się na otwieraną, przeźroczystą kopułę na środku zadaszenia, nawet w najbardziej zimną noc możecie podziwiać jeden z cudów Matki Natury - rozgwieżdżone niebo. Ekskluzywna, ogrzewana jurta całoroczna może stać się więc Twoją alternatywą dla klasycznego domu lub prywatnego domku letniskowego, a także sposobem na działalność w branży turystycznej, w której warto dziś stawiać na oryginalne rozwiązania, takie jak właśnie glampingi.

Hau Kola to ekskluzywne, ogrzewane jurty całoroczne i nie tylko!

Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort przebywania na łonie natury, możesz zamówić u nas nie tylko ogrzewaną jurtę mongolską do glampingu lub mieszkania w niej. Jako uzupełnienie dla naszych obiektów glampingowych i mieszkalnych oferujemy też balie oraz beczki kąpielowe, a także drewniane sauny owalne i w kształcie beczki. Stanowią one znakomite uzupełnienie zarówno luksusowych glampingów, jak i prywatnych działek.
Luksusowe namioty glampingowe oraz mieszkalne do całorocznego użytku Hau Kola to najlepszy wybór, jeśli szukasz sprawdzonego producenta ekskluzywnych, ogrzewanych jurt mongolskich z opcją dodania modułu łazienkowo-kuchennego i nie tylko!

Aby zamówić jurtę skorzystaj z naszego kalkulatora